Yatvitrini.com’da hakkımızda çıkan haber;

Türkiye’nin ilk Uluslararası Antrenör Sertifikasına sahip, sayısız Milli sporcu ve eğitmen yetiştiren Levent Özonur’un; deneyimlerini paylaşmak ve 7’den 77’ye yelkene ilgi duyan her yaştan insanı yelken ile buluşturmak üzere kurduğu Bodrum Sailing Center, 23 Haziran 2014 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlıyor.

Bodrum Sailing Center’da 7-17 yaş arası çocuk ve gençler için Optimist ve Colgate tipi tekneler ile hafta içi her gün eğitim programları yapılacak. Yelkenli teknenin temel çalışma prensiplerinin öğretilmesi planlanan programlar iki hafta sürecek. Yaz boyunca Bodrum Sailing Center’da 5 dönem program gerçekleşecek.

Bodrum Sailing Center’da yetişkinler için uygulanacak olan eğitimler ise hafta içleri 16.00-18.00 ve 18.30-20.00 saatleri arasında. Hafta sonları ise 18.00-20.00. 3 ile 6 kişilik grupların oluşması halinde ise özel saatler uygulanıyor olacak.

 

Yelken yapmak isteyen herkese kapılarını açan Bodrum Sailing Center, ilgi duyan herkesi Ortakent’e davet ediyor:

‘Eşsiz güzelliği ve her mevsim esmeye devam eden rüzgarıyla, Bodrum’da yelken açıp dalgaların arasında süzülürken hissedilen güç ve zarafet teknedeki her bireye baş döndürücü heyecanlar yaşatabilir. Üstelik, böylesine bir deneyim hiç de uzağınızda değil. Bodrum Ortakent’te eğitimlerine başlayan Bodrum Sailing Center’da öncelikli amacımız alışılmış eğitim programları dışında seminerler ve aktiviteler ile yelken sporunun sizin için bir keyif, doğa ile içi içe bir hobi, hatta belki bir yaşam tarzı olması için en doğru eğitim platformunda buluşturmak.’

Bodrum Sailing Center’ın kurucusu Levent Özonur’a bu projenin ötesindeki hayalini sorduğumuzda, dünya standartlarında bir yelken kulübü kurabilmek ve ülkemizi yelkencilik adına uluslararası alanda tercih edilen bir konuma taşımak olduğunu söylüyor.

https://www.yatvitrini.com/bodrum-sailing-center-kapilarini-aciyor?pageID=128

Yazar: BSC Yelken Bizden Haberler